Telefon

+90 506 371 48 95

Adres

Esenyurt/İSTANBUL

hakkımda

Rıza KEYKUBAD

Ben Doktor Rıza KEYKUBAD ;İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi MEZUNUYUM; Türkiye’nin en başta gelen Tıp Fakültelerinden mezun olduğum için çok mutluyum ve orada kazandığım bilgi; beceriler meslek hayatımda çok başarılı olmama sebep oldu; üzerimde emeği geçen tüm hocalarıma ;Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Üyelerine teşekkür ederek saygılarımı sunuyorum.

Yaklaşık 20 yıllık mesleki hayatım ve özellikle SÜNNET TECRÜBEM var;bu güne kadar gerek hastanelerde ;Tıp merkezlerinde ve kliniğimde binlerce her yaşta sünnet yapıp; SÜNNET konusunda yaklaşık 20 yıllık bir tecrübe ve deneyime sahibim.

KLİNİĞİMİZDE  her yaşta bebek ve çocuklar için her yöntemle sünnet yapılmaktadır(günlük bebekler; 3-4 haftalık, tüm aylık bebekler, 1-2 aylık, 3-4 aylık, 6-7 aylık, 9-12 aylık, bir yaş, Anaokul da ki tüm yaş çocuklarına, 6-10 yaş çocuklar, ilk okuldaki tüm yaşta ki çocuklara, 10-14 yaş çocuklar, orta okuldaki tüm yaşta ki  çocuklara, 14-18 yaş çocuklarına, lisedeki tüm yaştaki çocuklara ve erişkin yaştakilere sünnet yapılmaktadır.

KLİNİĞİMİZDE öncelikle gelen çocuklarımıza müzikler eşliğinde eğlence düzenlenmektedir; çocuklarımızda konuşulmakta ve tüm stres ; heyecan korkularının geçmesi sağlanmakta ;Ailelere ve çocuklarımıza yapılan müzikli eğlence ile mutlu bir şekilde farkında bile olmadan sünnetlerini olmaktadırlar.

Sünnet esnasında çocuklarımız ailelerinin eşliğinde Playstation oynayarak, çeşitli bilmeceler, fıkralar ve müzikler eşliğinde eğlenerek sünnet olmaktadırlar.

KLİĞİNİMİZDE sünnetler tamamen steril ortamda yapılmakta, SÜNNET sonrası çocuklarımız için tıbbi tedavi düzenlenmekte tedavinin ve sünnet sonrası bakım detaylı bir şekilde ailelerimize anlatılmakta ;ailelerimize özel telefon numaralarımız verilmekte 7/24 irtibat sağlanmaktadır. Whatsapp ile fotoğraf video gönderilerek kontroller ve danışmalar yapılmakta; isteyen ailelerimize kontroller için kliniğimize davet etmekteyiz ;tüm kontrollerimiz ücretsizdir.

KLİNİĞİMİZDE büyük ;ferah ve konforlu bir ortama sahiptir ;ailelerimiz 20-30 kişilik akrabaları ile gelebilmektedirler, 30-40 dakikalık müzikler eşliğinde mini bir sünnet düğünü ve eğlencesi düzenlenmektedir, fotografçımız tarafından eğlence ve sünnet esnasında yaklaşık 150-200 adet fotoğraf ve video çekilmekte ve CD ye yüklenerek ailelere resimler anında bastırarak albüm şeklinde verilmektedir.

KLİNİĞİMİZDE ailelerimizin; çocuklarımızın mutlu bir şekilde sünnet olmaları sağlanmaktadır, sünnet ailelerimize ve çocuklarımıza güzel bir anı olarak kalması sağlamaktayız.

AİLELERİMİZİN VE PAŞALARIMIZIN MUTLULUĞU MUTLULUĞUMUZDUR ÇÜNKÜ BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

+
Sünnet
Operasyonu
%
Hijyenik
Ortam
+
Yıllık
Tecrübe
+
Uzman
Çalışan
+
Sünnet
Operasyonu
%
Hijyenik
Ortam
+
Yıllık
Tecrübe
+
Uzman
Çalışan
Değerlerimiz

20 Yıllık Mesleki Tecrübe

Önceliğimiz

Siz değerli ailelerimizin hayatlarında ki önemli anlardan olan çocuklarının sünnet işleminde güzel, eğlenceli ve hijyenik ortam sağlayarak başarılı ve acısız bir şekilde sünnetini yapıyoruz.

Memnuniyet

Ailelerimizin ve paşalarımızın kliniğimizde huzursuz olmasını asla istemeyiz ve bu yüzden önceliğimiz hijyen ve sağlık sonrasında ise sizlerin mutluluğudur.

Sünnet Doktoru Rıza Keykubad
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Mezunudur.

İletişim

+90 506 371 48 95

Sultaniye Mah. 332. Sok. No: 8 İç Kapı No: 9 Esenyurt/İSTANBUL

info@doktorrizakeykubadsunnetklinigi.com